Kategoria      pokaż całość »

Blog

 

Regulamin

§ 4. Warunki sprzedaży


Zakup towaru dokonywany jest za pośrednictwem sklepu internetowego www.ARTONERY.pl. Po prawidłowym wypełnieniu formularza rejestracyjnego w e-sklepie, użytkownik otrzymuje dostęp do wyjściowych cen detalicznych. Dla firm zajmujących się dalszą odsprzedażą materiałów eksploatacyjnych, udzielamy dostępu do hurtowych cen, po uprzednim otrzymaniu i zweryfikowaniu następujących danych:
• KRS / lub kopia wpisu do ewidencji działalności gospodarczej
• Regon
• NIP
• wypełniona umowa współpracy.

Klient zobowiązany jest w tym celu, do założenia konta w naszym sklepie oraz do przesłania do nas faxem lub e-mailem ww. dokumentów. Po zweryfikowaniu Państwa danych zmieniony zostaje profil Klienta z cen detalicznych na ceny do dalszej odsprzedaży. Rejestracja w sklepie jest darmowa do niczego nie zobowiązuje. Zakładając konto Klient akceptuje regulamin sklepu. Proces rejestracji przebiega szybko, a dane podawane przez Klienta są informacjami potrzebnymi do poprawnego dostarczenia przesyłki oraz wystawienia faktury.

Istnieje możliwość realizacji zamówienia z odroczonym terminem płatności (faktura przelewowa). Opcja ta dostępna jest dla stałych Klientów (po dokonaniu minimum 5 zakupów gotówkowych), do kwoty maksymalnie odpowiadającej kwocie poprzedniego zakupu przelewowego. Aby otrzymać dostęp do „opcji przelewowej”, konieczne jest przesłanie ww. dokumentów i wypełnionej umowy współpracy (dokumenty te dostępne są do pobrania na stronie www.ARTONERY.pl - zakładka Dokumenty. Wysłać je należy faxem na numer: +4812 410-55-10 lub e-mailem na adres: zakupy@ARTONERY.pl).

 

Do DARMOWEJ WYSYŁKI* pozostało 1 845,00 zł brutto

Nie masz produktów w koszyku.

 
PayPal

Śledź przesyłkę

Brak loga
Brak loga