Kategoria      pokaż całość »

Blog

 

Regulamin

§ 3. Ceny produktów

Sklep internetowy www.ARTONERY.pl zamieszcza informację cenowe na temat oferowanych produktów na stronie www.ARTONERY.pl i oferuje towary znajdujące się w bazie sklepu, które sprzedaje za pośrednictwem internetu. Umieszczone w sklepie ceny produktów to ceny netto oraz brutto (zawierające podatek VAT), podane są w walucie polskiej (PLN) oraz w EURO i dotyczą pojedynczych sztuk (m.in. szt., but.) lub opakowań ( m.in. op., kpl., kit), których szczegółowy opis można zobaczyć, po przyciśnięciu na link „więcej szczegółów”. Podane przy produkcie ceny nie uwzględniają informacji nt. kosztów przesyłki towaru. Pozostajemy do dyspozycji Klienta detalicznego oraz oferujemy produkty do dalszej odsprzedaży dla Klienta hurtowego – krajowego i zagranicznego.

Wszystkie ceny produktów w www.ARTONERY.pl zawierają 5% rabat. Rabat ten nie jest uwzględniany przy płatności elektronicznej / kartą - Paypal lub przy równoważnej formie zapłaty. Informacje o towarach zamieszczone na stronie sklepu nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 i 543 Kodeksu Cywilnego. Wszystkie zastrzeżone znaki towarowe oraz ich nazwy są własnością ich właścicieli i pokazane są wyłącznie w celach informacyjnych.

W chwili złożenia zamówienia wiążąca dla stron jest tylko i wyłącznie cena produktu, który aktualnie znajduje się na stanie magazynowym. W przypadku braku przedmiotu na stanie magazynowym – firma zastrzega sobie możliwość zmiany ceny, w zależności od ceny i dostępności materiałów u dostawcy. Produkty oznaczone symbolem „Orientacyjna cena” są jedynie wstępną orientacyjną informacją a ich aktualna cena i dostępność potwierdzana jest po wcześniejszym zapytaniu Klienta i sprowadzane są na Jego pisemne zamówienie.
ARTONERY oferuje ponadto bogaty asortyment oryginalnych części zamiennych Ricoh. W przypadku tych części Ricoh, które nie są dostępne na stanie magazynowym - czas realizacji zamówienia wynosi ok. 10 dni roboczych (zamówienia kompletowane są w każdą środę do godziny 12:00). W przypadku materiałów eksploatacyjnych typu tonery, bębny, developery, fusery, transfery, itp. termin realizacji zamówienia bywa krótszy - w miarę dostępności produktów na stanie magazynowym. W razie wątpliwości co do dostępności Klient proszony jest o mailowe zapytanie w tej sprawie na adres zakupy@ARTONERY.pl.

Cena wiążąca i ostateczna to cena produktu potwierdzona e-mailowo lub telefonicznie po złożonym zamówieniu. Firma ARTONERY zastrzega sobie prawo do wycofania bez powiadamiania poszczególnych produktów z oferty sklepu internetowego ARTONERY oraz do zmiany cen i ilości towarów w ofercie sklepu w ciągu dnia; a także do: wprowadzania nowych towarów do oferty i odwoływania akcji promocyjnych (w tym ograniczenia ilościowego i czasowego ofert promocyjnych).

Ponadto ARTONERY oferują produkty w promocyjnej cenie oznaczone „SUPER CENA”. Produkty te mogą posiadać naruszone opakowanie lub pudełko starszego wzornictwa danego producenta. Są w 100 % nowymi nie używanymi produktami objętymi gwarancją. Mogą one występować w wersji innych kompatybilnych producentów z jednej rodziny produktów np. Ricoh, NRG, Infotec, Lanier, Savin - w zależności od zasobów magazynowych. Zgodnie z Art.7. Dz.U. z 27.07.200, sklep ARTONERY nie ponosi odpowiedzialności za niezgodność produktu z umową, w przypadku gdy w chwili zakupu Klient wiedział o tejże niezgodności / usterce na podstawie wcześniejszej informacji słownej, pisemnej lub wynikającej z opisu / nazwy produktu lub gdy powinien był o tym fakcie wiedzieć.

 

Do DARMOWEJ WYSYŁKI* pozostało 1 845,00 zł brutto

Nie masz produktów w koszyku.

 
PayPal

Śledź przesyłkę

Brak loga
Brak loga